Maakt leren leuk!

Rondleidingen i.p.v. Open Huis

11-02-2021
Helaas kan ons Open Huis niet doorgaan door de coronamaatregelen.
Wel houden we rondleidingen na schooltijd. U bent van harte welkom!
Welkom bij de (interactieve) rondleiding op Montessorischool Haaksbergen. Heeft u interesse in onze school en wilt u graag meer weten over ons onderwijs, het open karakter van onze school, het mooie, uitdagende schoolplein, onze betrokken ouders? Meldt u zich dan aan voor een persoonlijke rondleiding op afspraak. Deze rondleidingen worden (van maandag t/m donderdag) ingepland na 14.15 uur. Helaas zonder kinderen in de klassen, maar we beloven u dat u een goed beeld van de school krijgt. Aanmelden kan door een mail te sturen naar: info@montessorihb.nl 
Tot ziens op Montessorischool Haaksbergen!

Contact

Bezoekadres

Weertseriet 19

7481 BC Haaksbergen

053-5724076

Postadres

Weertseriet 19

7481 BC

Haaksbergen

E-mailadres

info@montessorihb.nl

Social Media

Facebook

Instagram